ARTYKULY O PAPUGACH
jak zywic, jak oswajac, jak zrozumiec, jak rozpoznac choroby, jak leczyc i wiele innych.

PIERWSZA POMOC W NAGLYCH WYPADKACH

Nowe posty  Wyswietl liste uzytkowników Forum  Przeszukaj Forum  Pomoc - jak uzywac Forum
  Wejdz na chat  Idz do Galerii Zdjec  Rejestracja  Zaloguj sie
INNE
 Papugi Forum Dyskusyjne : INNE
Tytul Temat: Spis imion dla papug Twoja odpowiedzNowy temat
Autor
Wiadomosc << Poprzedni temat | Nastepny temat >>
marketa

Aktualnie: Offline
Wyslano: 29 pazdziernika 2002 o godzinie 08:51 | Cytuj marketa

Wybór imiona dla swojego pupila sprawia niekiedy du?y k3opot a Filipek nie ka?dej pasuje , ja tu napisze sporo ale nie polskich ( angielskich i )

A  Afra, Aisha, Andra, Aladdin, Alba, Alex, Alf, Alexa, Alice, Allen, Amanda, Amadeus, Amigo, Andy, Angie, Änni, Aphrodite, Apollo, Ares, Armor, Ashley, Ashia B -Babe, Babette, Baby, Babsi, Balou, Bam Bam, Bandit, Banjo, Bärli, Barney, Basti, Beethoven, Belana, Bella, Ben, Benji, Benny, Beppo, Berlioz, Bert, Berti, Betty, Betzi, Bibi, Bibo, Biene, Bijou, Bilbo, Billy, Bobby, Bodo, Bongo, Bommel, Bonny, Booh, Boomer, Bud, Buddy, Buffy, Bully, Bungy, Bunny, Buster C-Cabby, Calimero, Calvin, Candy, Candy, Canina, Capt. Hook, Caruso, Cäsar, Caspar, Cat, Ceridwen, Charlyne, Charly, Chayenne, Cheeky, Celine, Chessy, Chicco, Chiko, Chips, Chipsi, Chris, Chrissi, Chucky,Cimbo, Cindarella, Cindy, Cilly, Clara, Cleo, Cloudy, Clyde, Coko, Columbo, Cora, Crazy, Corson D-Daffy, Daisy, Daly, Dandy, Dan, Danny, David, D.J., Debbi, Delora, Dex, Diana, Diane, Dicker, Dicki, Diddi, Dinky, Dino, Diva, Dixi, Dodie, Dolly, Donald, Donna, Doo Little, Dracon, Dreamer, Duffy, Dundee, Dunja, Dumbo, Dusty E-Eddy, Einstein, Elfi, Elli, Emily, Elvis, Erny F-Fancy, Falco, Falcon, Fee, Feivel, Felix, Fido, Fiete, Fienchen, Filou, Fips, Fivo, Floh, Floppy, Flora, Flori, Flöckchen, Fly, Fovum, Freddy, Fritz, Fritzi, Frodo, Funny, Fussel G-Gandalf, Garfield, Garry, Gauner, Gina, Gino, Ginger, Gipsy, Grisu, Gismo, Glöckchen, Grete, Grundy, Goffi, Grobi H-Haether, Hanny, Happy, Hektor, Henry, Herkules, Hermes, Hexe, Holly, Hoomer, Humphry -I-Ida, Idefix, Inka, Iska, Ivie J-Jack, Jacko, Jacky, Jacob, Jane, Janeway, Janny, Jamie, Jascha, Jeany, Jeff, Jerry, Jessy, Jetsia, Jimmy, Joe, John, Johnny, Joke, Jojo, Joker, Josh, Joshy, Jule, Julia, Julchen K-Kadya, Kaiko, Kah, Kalisto, Kara, Karla, Karli, Kassandra, Kate, Kathy, Kelly, Ken, Kenny, Kermit, Kessi, Kevin, Kiko, Kim, Kimba, King, Kira, Kirk, Kitti, Kleo, Krümmel, Kucki L-Lady, Lana, Lara, Larry, Laura, Lea, Leika, Lena, Lenni, Leon, Lilli, Lina, Lisa, Lise, Lolita, Lilo, Lollo, Loona, Lora, Lore, Loretta, Lotta, Lotte, Louis, Lucky, Lucy, Luis, Lukas, Lulu, Lumpi, Luna, Lupo, Luzie-M-Macho, Madame, Maggi, Maja, Mandy, March, Marcy, Marie, Mary, Marty, Maus, Mausi, Max, Maxi, Mecki, Merlin, Micky, Mike, Mikesh, Miles, Milli, Mimm, Mimmi, Mini, Mico, Mirco, Missi, Mo, Mobbi, Mogli, Molle, Molli, Momo, Mona, Moritz, Moses, Mozart, Mücke, Muffi, Mulan, Murphy -N-Nando, Nanny, Napolion, Naomi, Nessi, Norris, Neelix, Nelly, Nico, Nikki, Noah--0-Obelix, O`Brian, Odette, Odo, Olli, Orpheus, Orso, Otto, Oskar, Olivia, Olymp -P-Paddy, Pam, Pammi, Pascha, Patti, Paula, Paule, Pauly, Pebbles, Pedro, Penny, Pepino, Pepper, Peppermint-Petty, Peppi, Percy, Perl, Perris, Perry, Peter, Peter Pan, Petti, Pierre, Pina, Pino, Pippi, Pit, Pitty, Pluto, Poldi, Polly, Poopsi, Poseidon, Pucki, Punky, Puppi, Püppi, Purzel, Putzi Q-Qicky, Quietschie, Quincie, Quack, Quax, Questor-R-Rachel, Raider, Rambo, Randy, Rayka, Ricky, Rico, Rieka, Ritchie, Robby, Robin, Rocky, Rokko, Romeo, Ronja, Ronny, Rooki, Rosa, Roxi, Rubi, Rudi, Rufus -S -Sally, Sam, Sammy, Samson, Sandor, Sandy, Sarah, Sascha, Schatzi, Scotti, Schneeflöckchen, Schneewitchen, Schröder, Schubert, Scotty, Shadow, Shakan, Shannee, Shari, Shea, Sherlock, Sherry, Shiela, Simson, Sina, Sirenchen, Sissy, Skarlett, Sky, Snoopy, Smily, Sony, Sophie, Sparky, Spatz, Speedy, Spencer, Spider, Spike, Spock, Spooky, Stanley, Stevy, Stella, Sternchen, Strolch, Strolchi, Sultan, Sunny, Suse, Sweety -T-Tabby, Tasha, Tammi, Tasco, Teddy, Tessa, Thummy, Tisha, Tiffi, Tilli, Timber, Tim, Timmy, Timo, Tina, Tobi, Tolpan, Tom, Tommi, Tonja, Tony, Torris, Troll, Trollo, Trudi, Tweety U-Urmel, Umba, Ulli-V-Vampy, Vicky, Vinni, Violet-W-Wanda, Wendy, Wicky, Willi, Willow, Wilma, Winny, Woarf, Woody -X-Xena, Xaver-Y-Yako, Yoda, Yogi, Yoki, Yukka Z-Zimbo, Zorro, Zisco, Zeus-

macie  wyboru , ale te? dopisujcie swoje pomys3y . Niektóre s? superowe !!!!!

Tess

Wyslano: 14 listopada 2004 o godzinie 15:44 | Cytuj Tess

Można papugom dawać normalne nasze polskie imiona np. Kasia, Basia, Asia, Adam, Kuba, Piotr

do góry Zobacz Tess's Profil Szukaj innych postow napisanych przez Tess

Clio

Wyslano: 09 grudnia 2004 o godzinie 20:01 | Cytuj Clio

Moje ulubione imiona to: Mirabelka (dla żółtej), Paputek i Puciuś
do góry Zobacz Clio's Profil Szukaj innych postow napisanych przez Clio

michal_kocuba

Wyslano: 10 grudnia 2004 o godzinie 19:21 | Cytuj michal_kocuba

sadze ze papugom, jak innym zwierzetom powinno nadawac sie imiona od ich wygladu, zachowania  moze to zabrzmialo glupio, ale takie jest moje zdanie, a wiec jesli ktos nazwie papuge dla nas bezmyslnie  np: "akza" to wcale to  nie jest glupie, bo kazdy czlowiek ma swoje zdanie, i prawo!!

do góry Zobacz michal_kocuba's Profil Szukaj innych postow napisanych przez michal_kocuba

pietras21

Wyslano: 19 lutego 2005 o godzinie 15:30 | Cytuj pietras21

Ja swoją papugę nazwałem Victor i już!
Ciężko jest nadać imię do zachowania...

Pozdrawiam!!!
do góry Zobacz pietras21's Profil Szukaj innych postow napisanych przez pietras21 Odwiedz pietras21's strona domowa

Ines

Wyslano: 19 lutego 2005 o godzinie 19:21 | Cytuj Ines

gdybym miała nadać imiona od zachowania do byłoby tak: Iskierka - Odkurzacz, Rozi - Nieufna, Felcia - Ciapa, Flegmatyczka
do góry Zobacz Ines's Profil Szukaj innych postow napisanych przez Ines

iwona213

Wyslano: 19 lutego 2005 o godzinie 20:15 | Cytuj iwona213

ja jak wziełam ze sklepu papuge ze złamana nogą i cała oskubaną mowilam na nią "mała bidula" teraz zostało tylko "mała" bo bidulą juz nie jest, druga papuga to Fiona, na poczatku była Shrekiem (zielona koza) ale jak sie okazało ze dziewczynka to została Fioną, imiona nadane ze względu na wygląd i jednej papugi i drugiej.

pozdrawiam

do góry Zobacz iwona213's Profil Szukaj innych postow napisanych przez iwona213

mireczka

Wyslano: 19 lutego 2005 o godzinie 21:29 | Cytuj mireczka

Zanim dowedzialam sie, ze moje zako bedzie dziewczynka, bardzo chcialam nazawac je poprostu - Frugo tak jakos do tego gatunku papug mi sie kojarzylo!!! jesli doczekam sie samczyka, na pewno dostanie takie imie:)  bardzo mi sie podoba!!!

do góry Zobacz mireczka's Profil Szukaj innych postow napisanych przez mireczka

Losanna

Wyslano: 20 lutego 2005 o godzinie 00:00 | Cytuj Losanna

Ja nazwałam kiedyś swojego kanarka Pinguś, czasami wołaliśmy Pingol Może się przyda jako imię dla paputa
do góry Zobacz Losanna's Profil Szukaj innych postow napisanych przez Losanna

lete

Wyslano: 20 lutego 2005 o godzinie 15:25 | Cytuj lete

Ja co prawda papugi jeszcze nie mam ale imię tak - Pidżi.

do góry Zobacz lete's Profil Szukaj innych postow napisanych przez lete

kasia1990

Wyslano: 24 lutego 2006 o godzinie 21:02 | Cytuj kasia1990

lete - u mnie to samo, imię już wybrane- Zenek ;D
do góry Zobacz kasia1990's Profil Szukaj innych postow napisanych przez kasia1990

ptaszysko12

Wyslano: 25 lutego 2006 o godzinie 11:33 | Cytuj ptaszysko12

u mnie zwierzęta zwykle zostawały nazywane markami samochodu:
kot-Mercedes,
pies-Tigra(OPEL TIGRA)
a teraz mój pies nazywa się Alf(ALFA ROMEO)
a papuga Benz(MERCEDES BENZ)
jedynym wyjątkiem jest Kobra-żółw.Kiedyś miałam,a raczej ie ja tylko rodzice,papuge nimfe,nazwali ją Lijo:)papuga sama do nas przyleciała.

ja zanim dostałam papużke też wynyślałam imiona było ich dużo ale zostały najfajniejsze...jednak kiedy benz zjawił się w domu nie zastanawialiśmy się długo...żadne z wynyślonych imion nie zostało wybrane,nazwaliśmy go Benz

Wypowiedz byla edytowana przez: ptaszysko12 25 lutego 2006 o godzinie 11:37

nierozlaczka

Wyslano: 25 lutego 2006 o godzinie 15:03 | Cytuj nierozlaczka

moze Twoje zwierzaki zacznal sie interesowac motoryzacja?? ja wymyslilam (dla samcow) imiona piosenkarzy np. Elvis, Elton.... no bo tak slodko spiewaly

do góry Zobacz nierozlaczka's Profil Szukaj innych postow napisanych przez nierozlaczka

Poll

Wyslano: 25 lutego 2006 o godzinie 16:06 | Cytuj Poll

Więcej imion znajduje się na TEJ stronie.

strona z 5 Nastepna >>
  Twoja odpowiedzNowy temat
Wersja do wydrukowania Wersja do wydrukowania

Nie mozesz rozpoczynac nowe tematy
Nie mozesz odpowiadac w rozpoczetych juz tematach
Nie mozesz kasowac swoich postow
Nie mozesz edytowac swoje posty
Nie mozesz zakladac sondy
Nie mozesz glosowac w sondach